KNOWLA BOX – INTERAKTIIVNE PÕRAND JA SEIN

Kuidas ühendada meelelahutus ja õppimine? Lahenduseks on Knowla Box – interaktiivne seade, mis meeldib lastele ja julgustab neid õppima läbi aktiivse tegevuse.

Juhtige mänge palle loopides või interaktiivsete pliiatsitega, tehke esitlusi, vaadake filme või multikaid, joonistage, õppige, surfake internetis või arendage motoorseid oskusi.

Kompaktne ja mobiilne Knowla Box sobib erineva suurusega ruumidesse. Teda on lihtne liigutada ühest ruumist teise ning sama seadmega saab projitseerida pilti seinale ja põrandale. Lihtsalt lülitage vooluvõrku ja alustage kasutamist.
Knowla Box on varustatud uuenduslikku Epsoni projektoriga, mis tagab kvaliteetse pildi.

Miks valida Knowla Box?

Töötab vertikaalselt ja horisontaalselt. Sama seade võimaldab projitseerida pilti seinale ja põrandale

Väga lihtne kasutada. Seade on kasutusvalmis. Pole vaja installida ega kalibreerida. Lihtsalt ühendage vooluvõrku. Igaüks saab hakkama.

Mobiilsus. Tänu kompaktsele ratastel konstruktsioonile on seda lihtne ühest kohast teise liigutada

Multifunktsionaalsus. Palju erinevaid kasutusvõimalusi. Mängige pallidega, joonistage pliiatsitega (kahte pliiatsit saab korraga kasutada), kasutage juhtmevaba klaviatuuri, surfake internetis, tehke esitlusi, vaadake filme, õpetage jne.

Standardvarustusega on kaasas “Planet Fruu” rakenduste pakett, mis sisaldan 44 rakendust ja 120 erinevat tegevust (27 seinale kuvatavat tegevust ja 16 põrandale kuvatavat tegevust). Samuti on võimalik juurde tellida lisarakendusi. Kokku on saadaval 11 rakenduste paketti.

Knowla Box on Windows 10 operatsioonisüsteemiga, mis avardab seadme kasutusvõimalusi.

Knowla Boxil on 2 USB pesa, kuhu saate ühendada netipulga või erinevad seadmed.

Mis kuulub Knowla Boxi komplekti:

Tootja kodulehte saate vaadata SIIT

Knowla Box: integreeritud multimeediumiplatvorm, millel on sisseehitatud WiFi-ga arvuti, Epson EB-725WI projektor, interaktiivne ekraan, andurid ja kõlarid. Täielikult kokkupandud seade on käivitamiseks valmis.

“Planet Fruu” 44 rakendust, 120 tegevusega (VAATA SIIT)

Võite tellida juurde ka mitmeid teisi rakendusi (VAATA SIIT)

40 palli ja kott

2 Epsoni interaktiivset pliiatsit koos varuotstega

Pult

juhtmevaba klaviatuur

Toitejuhe

Tarneaeg: ca 14 päeva

Knowla Box. HIND: € 4880 (tellima)