MÄNGUKÖÖK

See on tõeline kuningriik väikestele kokkadele! Meie mänguköök erineb kõigist teistest oma disainilt ja võimalusega kasutada teda eraldi osadena. Köögikomplekt koosneb kahest eraldi osast, mis võimaldab teil paigutada köök just nii, nagu teile meeldib.
Kui teil on juba olemas tavaline mänguköök, siis võite osta juurde ainult köögisaare. Nii saab teie laps endale avarama tööpinna ja mõnusa koha, kus oma toite teistele pakkuda.

Puidust köögis on olemas kõik vajalik. Seal on kolm keeduala ja käsitööna valmistatud värvilised lülitid. Kõrval asub eemaldatav kraanikaus. Üleval riiulil on suur puidust köögikell. Riiulile mahuvad ka kõik vajalikud maitseained. Ruumipuuduse pärast ei pea tõepoolest muretsema. Kraanikausui alla kappi saab panna oma potid ja pannid. Kapil on korralikud uksehinged.
Mis meile veel eriti meeldib on köögi seinal olevad potihoidikud. Nendes võib hoida näiteks suuremaid köögiriistu. Samas on need potid ideaalseks kohaks maitsetaimede või lillede kasvatamiseks, mille eest laps saab hoolitseda.

Muidugi on meie köögisaar see, mis peaks meeldima igaühele. See on eraldi töötasapind, kus mahub tegema kõikvõimalikke ettevalmistustöid. Kui aus olla, siis kes meist ei oleks unistanud köögisaarest. Lisasime köögisaarele ka suure tahvli, kuhu saab kirjutada või joonistadada oma retseptid.

Võite tellida mänguköögi ja köögisaare koos või eraldi osadena. Või soovite tellida komplekti koos tooliga? Ka see on võimalik (tool ei kuulu komplekti. Tooli hind € 54).

Köögiga komplekt sisaldab kolme plekist potti ja köögitarvete komplekti (taignarull, puidust kahvlit ja nuga, meelusikat ja uhmrinuia). Köögisaare komplekt sisaldab värviliste kriitide karpi.

Värvitoon võib pisut erineda fotodel olevast toonist.

Detailid viimistletakse ja värvitakse käsitsi.

Toode saabub lahtivõetuna. Kauba saatmine toimub kulleriga.

Tellimuse saatmine

Mini mänguköök + köögisaar. Hind: € 561

Tarneaeg: 14 tööpäeva

Mini mänguköök. Hind: € 375

Köögi mõõdud:
Kõrgus: 100 cm
Laius: 65 cm
Sügavus: 31,5 cm
Tööpinna kõrgus: 50 cm
Tarneaeg: 14 tööpäeva

Köögi komplekt sisaldab kolme plekist potti ja köögitarvete komplekti (taignarull, puidust kahvlit ja nuga, meelusikat ja uhmrinuia).

Mini köögisaar. Hind: € 219

Köögisaare mõõdud:
Kõrgus: 100 cm
Laius: 55 cm
Sügavus: 59 cm
Tööpinna kõrgus: 50 cm
Tarneaeg: 14 tööpäeva

Köögisaare komplekt sisaldab värviliste kriitide karpi.

Värvivalik: valge, sinine, violetne, münt, vanilje, roosa, pärlihall, naturaalne puit.

Mänguköögi tootmiseks on kasutatud FSC sertifikaadiga puitu. FSC sertifikaat annab kindluse, et toode on pärit vastutustundlikult majandatud metsadest.

Kasutatud on keskonnasõbralikke värve, mida soovitab Poola allergiaühing.

Toode on kaitstud ühenduse disainilahendusena, mis on registreeritud Euroopa Liidu Intellektuaalomandi Ametis (EUIPO) numbri all RCD 005796679-0001 – 005796679-0008.