PALLIMERI

Tõeline hitt-toode, mis meeldib igale lapsele – isiklik pallimeri!

Patenteeritud lahendus teeb pallimere katte eemaldamise ja pesemise lihtsaks ja mugavaks. Lisaks on meie pallimered on varustatud ka mugavate sangadega.

HINNAD (toote tarneaeg umbes 7 päeva. Saatmine kulleriga. Tellima):

TOODE POLE HETKEL SAADAVAL.

Pallimeri ilma pallideta: € 89

Pallimeri 150. palliga: € 105

Pallimeri 200 palliga: € 115

Pallimeri 250 palliga: € 119

Pallimeri 300 palliga: € 123

Pallimeri 350 palliga: € 126

Pallimeri 400 palliga: € 130

Pallimeri 450 palliga: € 135

Pallimeri 500 palliga: € 139

Tagavarakate pallimerele (valige ükskõik milline muster. Saadaval koos pallimere komplektiga ): € 36,90

Mitu palli valida?

По-русски

Pallimere kangavalik: hall, roheline, roheline ja hall, rohelised südamed, jalgpallid, rohelised ükssarved, roosad südamed, roosad öökullid, sinised öökullid, hele lillemuster, tume lillemuster, kõrvaklappidega poisid, valged tähed mustal taustal, hallid ja mustad öökullid, suured valged tähed, erinevad valged tähed, väikesed valged tähed, tähesd sinisel taustal, sinised ja mustad ööökullid, roosad ükssarvikud, tähed roosal taustal, baleriinid, miki hiired, koerad, kaleidoskoop, tuletõrjeautod.

           

                       

Pallimere mõõtmed

Sisemine diameeter: 90 cm

Kõrgus: 40 cm

Põhja paksus: 4 cm

Palli diameeter: 7 cm

Pakendi mõõdud: 60 cm x 50 cm x 50 cm

Kaal: 3 kg

Koostis: 95% puuvill, 5% elastaan

Kangas on Oeko-Tex®-Standard 100 sertifikaadiga (garanteerib, et toode on turvaline, nahasõbralik ning kangast on testitud ja see ei sisalda ohtlikke kemikaale)

Valmistatud Poolas. Omab CE märgistust.

Pallimered valmivad 100% käsitööna, vastupidavast ja pehmest materjalist. Katteriie on luku abil eemaldatav ja seda saab masinaga 40 C kraadi juures pesta.

  

Oleme ainsad, kelle pallimere põhja paksus on 4 cm. See teeb pallimeres möllamise lapsele oluliselt mõnusamaks.

Pallimere võite tellida tühjana või koos pallidega. Pallide värvid saate ise valida. Palle saate valida 10 tk kaupa. Pallide värve näete lisatud piltidelt. Lisage tellimusse pallide värvid ja kogused.

Pallide värvivalik:  kollane, oranž, helesinine, laim, türkiis, lilla, sinine, punane, mint, hõbedane, pärl, must, hall, pastellne roosa, roosa, valge, roheline, kuld, pastellne kuld.

                                   

Pallid on taaskasutatavas kotis.

GALERII

Millal võiks osta lapsele pallimere?

Isegi mõne kuu vanused lapsed saavad pallimeres viibimist nautida. Tänu paksule põhjale (4 cm) ja vastupidavusele toimib see värvilise mänguaedikuna. Laps saab selles vabalt liikuda, proovida istuda, tõusta ja roomata – ning ema või isa ei pea tema turvalisuse pärast muretsema. Alguses piisab paarist pallist ja ühest või kahest lemmikmänguasjast.

Mitu palli pallimere jaoks osta?

Kõik sõltub lapse vanusest. Ohutuse huvides soovitame alla 1-aastasele lapsele 150 või vähem palli. Üle 2-aastasele lapsele sobib 250–400 palli ja iga järgneva aastaga saate neid juurde lisada.

Kuidas pallimerd puhastada?

Pallimere määrdumine on möödapääsmatu. Kui kasutate meie pallimerd on selle puhastamine aga lapsemäng! Meie uuenduslik süsteem võimaldab teil vaid mõne minutiga pallimere katte ära võtta ja selle peale panna. Vastupidavat puuvillast kangast saab masinas pesta temperatuuril 40 C nööril kuivatada (vaadake lehe alguses olevat videot).

Kuidas julgustada last pallimeres mängima?

Lapsed, kes on juba kokku puutunud pallimeredega, lasteaias või mängutubades, Soovivad seda kindlasti ka endale. Väikesed lapsed peavad sellega siiski järk-järgult harjuma. Liiga palju uusi elamusi võivad last hirmutada.
Imik tuleks kõigepealt panna tühja pallimerre, et ta saaks seal veeta aega oma lemmikmänguasjadega. Seejärel andke talle mõned pallid, et ta saaks nendega vabalt mängida. Aja jooksul lisage palle juurde, kuid jälgige, et laps tunneks end mugavalt. Omal ajal avastab ta värvilistes pallides hullamise rõõmu!

Kui palju erinevaid palle võiks tellida?

See on alati individuaalne . Omalt poolt soovitaksime vähemalt 3-4 ühte tüüpi värvi, nt. särav, läikiv, matt. Samuti näeb kontrastsete värvide kombinatsioon välja mitte ainult ilus, vaid soodustab ka lapse nägemise ja aju arengut. Parim variant on kõigi saadaolevate värvide segu.

Kas meie pallimeri on piisavalt suur kaksikutele?

Meie pallimere läbimõõt on 90 cm. Tänu sellele mahuvad kuni kaks last seal vabalt koos mängima!

Mida teha pallimerega, kui laps kasvab suuremaks?

Pallimeri pakub palju rõõmu ka koolilastele. Neil on endiselt tore pallide vahel istuda. Kui aga laps otsustab, et see on tema jaoks liiga titelik, võite katte asendada mõne neutraalsema värviga, eemaldada pallid ja täita pallimeri värviliste, suurte padjadega. Nii saate mugava tugitooli.