Caring babysitters for your kids

Jooksuratas

Teisipäev, veebruar 12, 2019
Postitaja oli jaanus

Jooksurattad mida saate kasutada nii kolmerattalisena, kui ka kaherattalisena. Kolmerattalise jooksurattaga saab laps võtta ette ka pikemaid sõite. Selline ratas ei väsita last, ja ta ei pea pidevalt muretsema tasakaalu hoidmise pärast. Laiad õhkrehvid ja ratta konstruktsioon sobib sõitmiseks erineval maastikul ja iga ilmaga. Hiljem saate ratta muuta lihtsalt kaherattaliseks.

Vaadake lisa Trybike Steel tootelehelt.

        

 

Arvutilaud

Teisipäev, august 14, 2018
Postitaja oli jaanus

Reguleeritava kõrgusega arvutilaud Standi Desk püstises asendis töötamiseks.

Püsti töötades kulutate rohkem kaloreid kui istudes. Huvitav fakt! Töötades iga päev kolm kuni neli tundi püstises asendid, kulutate umbes 144 kalorit. Kui muudate oma eluviisi ja veedate seistes neli tundi rohkem kui tavaliselt, võite aasta jooksul kaotada umbes 35 000 kalorit. See oleks sama, kui läbiksite 10 korda maratoni, ujuksite 39 korda üle Bosporuse väina või roniksite 5 korda Elbruse tippu.

Laud püsti töötamiseks

Esmaspäev, august 13, 2018
Postitaja oli jaanus

Active Desk on ühtviisi nii ilus kui multifunktsionaalne. Kompaktne konstruktsioon ja efektne välimus sobib nii koju kui kontorisse. Laua kaal, mis on umbes 15 kg, teeb tema liigutamise lihtsaks ning võimaldab paigutada töölaua sinna, kuhu hetkel soovite. Laua kõrguse reguleerimine käib sekunditega ning 8. erineva asendi seast leiate endale kindlasti sobiva. Vaadake lisa STANDIDESK lehelt.

      

 

Jooksurattad Trybike

Esmaspäev, juuni 4, 2018
Postitaja oli jaanus

Trybike puidust ja metallist jooksurattad saate lihtsalt muuta kolmerattalisest kaherattaliseks. Vaadake lähemalt: PUIDUST TRYBIKE või METALLIST TRYBIKE

 

Jooksuratas Trybike Wood, Peetri laadal

Teisipäev, august 15, 2017
Postitaja oli jaanus

Käisime Peetri laadal tutvustamas üht parimat puidust jooksuratast. Proovisõitu tegid ka 1-aastased, kes said isegi muru peal sõitmisega kenasti hakkama. Tänu laiadele õhkkummidele ja ergonoomilisele raamile, saab sõitu nautida peaaegu igasugusel maastikul. Ootame kõiki proovisõidule (vajalik eelnev kokkulepe).

Säde tesitb meie uut Trybike jooksuratast

Esmaspäev, august 14, 2017
Postitaja oli jaanus

off

Jooksurattad

Teisipäev, juuni 27, 2017
Postitaja oli jaanus

 

Jooksuratas – tasakaaluratas Trybike Steel

Kolmapäev, juuni 21, 2017
Postitaja oli jaanus

Trybike Steel on reguleeritav tasakaaluratas mida saab kasutada nii kolme- kui ka kaherattalisena. Ostes 3-rattalise, saate selle hiljem lihtsalt muuta 2-rattaliseks. Unikaalne seadistusketas võimaldab muuta tagumiste rataste asendit. Vaata lähemalt siit.

Puidust tasakaaluratas Trybike

Esmaspäev, juuni 19, 2017
Postitaja oli jaanus

Üks pakend neli tasakaaluratast. Uut Trybike ratast saab seadistada selliselt, et see sobib lastele alates 12 kuust kuni 6 eluaastani. Ei mingeid järeleandmisi kasutusmugavuses ega kvaliteedis. Olenevalt lapse vanusest ja oskustest, saate ratta asendit lihtsalt muuta. Samuti saate muuta 3-rattalise 2-rattaliseks. Vaata lähemalt

Klotsimeister

Teisipäev, juuni 13, 2017
Postitaja oli jaanus

Klotsimasin muudab sinu lemmik voolimismaterjali ehitusklotsideks.