Avatav lastelaud koos avatavate toolidega

Neljapäev, mai 9, 2024
Postitaja oli jaanus

Jooksuratas – tasakaaluratas

Reede, aprill 19, 2024
Postitaja oli jaanus

Kaarkiik turnikas

Reede, detsember 22, 2023
Postitaja oli jaanus

Musliinist madratsid kiigele

Teisipäev, oktoober 17, 2023
Postitaja oli jaanus

Meie uued kiige madratsid on valmistatud musliinist, mis on eriti pehme ja hingav ning tundub mõnusana isegi beebi õrna naha vastas.

Sensoorne kott-tool-tunnel

Kolmapäev, juuli 5, 2023
Postitaja oli jaanus

Sensoorne tunnel on nagu kott-tool, mis on mõlemast otsast avatud. Laps võib sinna sisse pugeda, et rahuneda või lõõgastada. Tunnelist läbi pugemine nõuab lapselt aga pingutust ning parandab motoorset koordinatsiooni. Selliseid tunneleid kastatakse ka sensoorse integratsiooniteraapia abivahenda.

Tunnel annab lastele võimaluse tunda puutetundlikke stiimuleid ning pakub sügavat survestimulatsiooni tunnelis veeredes või lamades. See on eriti soovitatav lastele, kellel on autismispektri häire, tserebraalparalüüsi sündroom või Downi sündroom.

Meie tunnelid on valmistatud veekindlast kangast, mida on võimalik pesuks eemaldada. Tunnel on täidetud ohutute graanulitega. Valikus on mitu erinevat suurust ja palju erinevaid mustreid

Vaadake tooteid SIIT

LASTE RATTAKOTT

Neljapäev, juuni 8, 2023
Postitaja oli jaanus

Korralik rattakott peaks küll kuuluma iga ratta juurde.

Rohkem infot Trybike Steel rataste lehel.

NEMI BLOCKS koolitus Narva Lasteaed Päikeses

Esmaspäev, oktoober 31, 2022
Postitaja oli jaanus

Oktoobris toimus meie esimene NEMI BLOCKS õppevahendite koolitus, mille viisid seekord läbi Nemeziusz Cywiński (Nemi plokkide looja) ja Christopher Cywiński. Suured tänud Narva Lasteaed Päikesele, kes meid võõrustas ja muidugi kõigile osalejatele.

Trybike Steel jooksuratta muutmine kolmerattalisest kaherattaliseks

Kolmapäev, september 29, 2021
Postitaja oli jaanus

Vaadake rataste valikut siit: link lehele

RULLIDEGA LIUMÄGI

Neljapäev, juuni 24, 2021
Postitaja oli jaanus

Erinevalt tavalisest liumäest koosneb rullidega liumägi liikuvatest vaht-rullidest, mis katavad puidust pulkasid. Lastele meeldib selline liumägi, sest tänu rullidele saab mõnusa hoo sisse ka madalama kaldega. See liumägi pakub lastele erinevaid aistinguid ning rullidel on ka masseeriv omadus. Spetsiaalselt selleks valmistatud rullid on vastupidavad ja kergelt puhastatavad.

Jooksuratas, mida saab kasutada kahe- või kolmerattalisena.

Pühapäev, märts 28, 2021
Postitaja oli jaanus

Trybike Steel on ainus metallist jooksuratasratas, mida saab kasutada nii kolme- kui ka kaherattalisena. Kolmerattalise saate hiljem muuta 2-rattaliseks ja vastupidi. Sobib lastele alates 18 kuust kuni 5 eluaastani.


Trybike on üks madalamatest müügil olevatest jooksuratastest. Meie ratta kõrgus algab 28 cm-ist, samas kui enamikel teistel ratastel algab see 36-40 cm-ist. See tähendab, et teie laps saab meie rattaga sõita juba 15 kuu vanuselt. (6-10 kuud varem, kui teiste ratastega).

Suurt galeriid kõigist Trybike Steel jooksuratasest saate vaadata SIIT.