Caring babysitters for your kids

RULLIDEGA LIUMÄGI

Neljapäev, juuni 24, 2021
Postitaja oli jaanus

Erinevalt tavalisest liumäest koosneb rullidega liumägi liikuvatest vaht-rullidest, mis katavad puidust pulkasid. Lastele meeldib selline liumägi, sest tänu rullidele saab mõnusa hoo sisse ka madalama kaldega. See liumägi pakub lastele erinevaid aistinguid ning rullidel on ka masseeriv omadus. Spetsiaalselt selleks valmistatud rullid on vastupidavad ja kergelt puhastatavad.

Jooksuratas, mida saab kasutada kahe- või kolmerattalisena.

Pühapäev, märts 28, 2021
Postitaja oli jaanus

Trybike Steel on ainus metallist jooksuratasratas, mida saab kasutada nii kolme- kui ka kaherattalisena. Kolmerattalise saate hiljem muuta 2-rattaliseks ja vastupidi. Sobib lastele alates 18 kuust kuni 5 eluaastani.


Trybike on üks madalamatest müügil olevatest jooksuratastest. Meie ratta kõrgus algab 28 cm-ist, samas kui enamikel teistel ratastel algab see 36-40 cm-ist. See tähendab, et teie laps saab meie rattaga sõita juba 15 kuu vanuselt. (6-10 kuud varem, kui teiste ratastega).

Suurt galeriid kõigist Trybike Steel jooksuratasest saate vaadata SIIT.

Põrandakiik XXL 140 cm

Laupäev, veebruar 27, 2021
Postitaja oli jaanus

Meie suurim põrandakiik. Soovi korral saab tellida näiteks komplektina, kuhu kuulub 2-ühes liumägi-ronimismägi (valge MDF või vineer). Link lehele

Pallimere uus muster “Koerad”

Esmaspäev, detsember 7, 2020
Postitaja oli jaanus

Pikleri kolmnurk

Esmaspäev, august 24, 2020
Postitaja oli jaanus

Uute toodetena on meie valikus nüüd Pikleri kolmnurgad. Saate valida kas suure või väikese kolmnurga. Erilahendusena on rmoodulitest koosnev ronimiskolmnurk, mida saab reguleerida, või muuta hoopis ronimisredeliks. Seda moodulkolmnurka saab täiendada ka lisamoodulitega.

Jooksurattad Trybike

Esmaspäev, juuni 4, 2018
Postitaja oli jaanus

Trybike puidust ja metallist jooksurattad saate lihtsalt muuta kolmerattalisest kaherattaliseks. Vaadake lähemalt: PUIDUST TRYBIKE või METALLIST TRYBIKE

 

Jooksuratas Trybike Wood, Peetri laadal

Teisipäev, august 15, 2017
Postitaja oli jaanus

Käisime Peetri laadal tutvustamas üht parimat puidust jooksuratast. Proovisõitu tegid ka 1-aastased, kes said isegi muru peal sõitmisega kenasti hakkama. Tänu laiadele õhkkummidele ja ergonoomilisele raamile, saab sõitu nautida peaaegu igasugusel maastikul. Ootame kõiki proovisõidule (vajalik eelnev kokkulepe).

Kaanega liivaalused plastiliivale

Kolmapäev, aprill 13, 2016
Postitaja oli jaanus

Värvilised ja eriti vastupidavad mängualused Kinetic Sandile ja teistele voolimismaterjalidele

600x315 pixelit79

off

Värvi ise poster “Zoo” (ReallyGiantPosters)

Kolmapäev, september 16, 2015
Postitaja oli jaanus
off

Lasteaia mööbel “Callero”

Kolmapäev, august 26, 2015
Postitaja oli jaanus

off