Caring babysitters for your kids

Ostujuhend

 

Tellimuse täitmise aeg

Laos olevatel toodetel on tarneaeg Eesti piires 1-3 tööpäeva. Juhul kui on tegemist tellitava tootega, teavitame teid sellest enne arve saatmist.

Tellimuse täitmise aeg käivitub alates teie poolt arve tasumisest. Üritame saata teie tellimuse ära samal või järgmisel päeval peale makse laekumist.

Transport

Kauba saatmise maksumus: SmartPost: € 3,66, Omniva pakiautomaati: € 4, Omniva postkontorisse: € 6, Kulleriga: € 6,60

Arve tasumine

Tellimuse vormistamisega saadetakse Teie e-posti aadressile arve, mille alusel saate tellimuse eest tasuda. Arves on ära toodud nii Teie poolt tellitud tooted kui ka Teie kontaktandmed, kuhu tellimus saadetakse. Samuti on arves toodud meie firma andmed ning pangakontod, kuhu saate makse sooritada.

Lepingu jõustumine

Ostu-müügileping loetakse sõlmituks, kui tellimus on edastatud Tellija poolt ja tellimuse kinnitus/arve on saadetud kliendi e-meili aadressile Tiigord OÜ poolt.

Internetist ostetud kaupade tagastamine

Kui internetist ostetud kaup teile mingil põhjusel ei sobi, siis on võite selle 14 päeva jooksul tagastada. Tagastatud kaup peab olema kasutamata ja avamata originaalpakendis koos kõigi markeeringutega.

Raha tagastatud kauba eest kantakse samale arveldusarvele, millelt tasuti kauba eest, 7 tööpäeva jooksul alates kauba kättesaamisest müüja poolt.

Privaatsus

Meie e-pood ei avalda kolmandatele isikutele meile usaldatud isikuandmeid. Teie isikuandmeid kasutatakse vaid tellimuste täitmiseks.

Pretensioonide esitamine

Palume täpselt jälgida kaubaga kaasas olevat kasutusjuhendit ning järgida vastavaid instruktsioone. Pretensioonide esitamise tähtaeg ei kehti juhul, kui kauba puudus on tingitud toote valest kasutamisest või toote kulumisest.

Pretensioonide esitamise aluseks on tellimusega kaasasoleva originaalarve.

 

Vaidluste kohtuvälise lahendamise üksus, kelle poole tarbija võib pöörduda kauplejaga tekkiva vaidluse lahendamiseks.

Eestis on selline kohtuväline kaebusi lahendav organ tarbijakaitseameti  juures  tegutsev  tarbijavaidluste komisjon, alates 1.märtsist 2016 veebiaadressiga www.komisjon.ee

Internetipõhiste vaidluste lahendamise platvorm

ODR platvorm –http://ec.europa.eu/consumers/odr/.  Eelkõige on internetipõhine vaidluste lahendamise platvorm mõeldud  piiriüleste vaidluste lahendamiseks, võimaldades tarbijal lihtsamalt leida konkreetse vaidluse lahendamiseks sobiv kohtuväline üksus kaupleja liikmesriigis

Lisainfo

Lisainfo toodete, tarne või maksetingimuste kohta telefonil 56 478 748 või e-posti kaudu.

Firma kontaktandmed:

Tiigord OÜ

Padriku tee 4/5-3, 11912 Tallinn

tel.+372 65 64 516 – mob.56 478 748

Reg. nr. 10909834

KMKR EE100801853