Caring babysitters for your kids

TRYBIKE WOOD

Uut Trybike 4 in 1 puidust tasakaaluratast saab seadistada selliselt, et see sobib lastele alates 12. kuust kuni 6. eluaastani. Trybike esmane seadistus on väga madala isteasendiga (madalaim 12 tolliste rehvidega rataste seas) ja muutub aja jooksul üheks kõrgeima isteasendiga tasakaalurattaks.

Alates 12 kuu vanusest on see ideaalseks käimistoeks ja pakub esimesi sõidukogemusi. Madalast 3-rattalisest tasakaalurattast muutub ta kaherattaliseks ja seejärel kõrgemaks 2 – või kolmerattaliseks.

TEHNILISED ANDMED

По русский

Tänu kahele tagumisele rattale on Trybike nii stabiilne, et isegi kui teie laps teeb oma esimesi samme, saab ta juba rattale istuda (asend 1). Niisiis on Trybike abiks esimeste sammude ja sõidukogemuste omandamisel.

Kui teie laps on saanud umbes 2 aastaseks, saab 3-rattalise muuta lihtsalt madala isteasendiga 2-rattaliseks (asend 2)

Aga kui laps saab 3 või 4 aastaseks? Pange ratas nüüd kolmandasse asendisse. Erinevalt tavalistest tasakaaluratastest, saab Trybike ratta raami ümber pöörata. See muudabki ratta kõrgemaks. Samuti saate kõrgust reguleerida sadula abil (asend 3).

Viimane, neljas asend on kõrge asendiga kolmerattaline (asend 4). See asend on mõeldud kasutamiseks eelkõige lõbu pärast, sest nüüd haldab laps oma ratast juba täielikult. Tegelikult on sellel ka üks tõsisem eesmärk: näiteks puuduliku tasakaalutunnetusega või erivajadustega lapsed saavad tunda ennast sellisel rattal märksa kindlamini.

TRYBIKE 4-in-1 hind: € 159,90

Sadulate värvivalik: pruun, roosa, roheline, oranž või punane

     

Lapsed vanuses 14 – 18 kuud saavad Trybike rattaga sõita ilma, et nad väsiksid. Kolmerattaline Trybike on nii stabiilne, et lapsed peavad keskenduma vaid kõndimisele, pidurdamisele ja manööverdamisele, ilma et oleks vaja mõelda tasakaalu hoidmisele.

Millised on Trybike 4-ühes eelised:

Lapsed saavad sellega sõita juba 12 kuu vanuselt

Alles kõndima hakates, võivad lapsed väsida kaherattalisega sõites. Kolmerattalisega seda probleemi pole, laps saab keskenduda sõitmisele ka pikema aja jooksul.

Hiljem saate ta muuta kaherattaliseks (sobib kuni 5-6 aasta vanustele)

Rohkem seadistusvõimalusi kui tavalistel puidust ratastel

Raam on valmistatud laevaehituses kasutatavast veekindlast kasevineerist

Laiad 12 tollised õhkrehvid lisavad rattale küll kaalu, kuid tagavad parema haarduvuse märjal pinnal. Ratas liigub sujuvalt peaaegu igasugusel pinnasel ja see lisab sõitjale kindlustunnet (seepärast ei kasuta me EVA rattaid).

12 tolliste õhkrehvidega sõites saab laps juba varakult jalgratta tunnetuse

Ratta kaal: kolmerattalisena 5,5 kg ja kaherattalisena 4,1 kg

Sadula kõrguse reguleerimine: 27 kuni 50 cm

Koormus rattale kuni 25 kg

Meie pöördenurga piiraja (on kõigil puidust ratastel) on kõige väiksema pöörderaadiusega.

Trybike puidust tasakaaluratast saab hakata kasutama 12 kuu vanusest kuni 6 aastani välja. Ükski teine tootja ei paku sellist võimalust.

Kui soovite võrrelda Trybike-i väikeste kolmerattalistega, siis on need umbes poole väiksemad.

Hind. Enim seadistusvõimalusi pakkuv Trybike 4-ühes, maksab umbes sama palju kui kvaliteetsed puidust 2-rattalised

Tutvu ka 2-ühes Trybike steel rattaga